FOÇA BALIK

Balık restaurantları arasında Türkiye’nin en geniş menüsüne sahip balık restaurantları arasında olan Foça Balık lezzetleri, yıllardır gelen tecrübe ve deneyimle balık severleri bekliyor.

Foça fish gourmet geniş ürün yelpazesi ve hazırladığı günlük mezeleri ile müşterilerinin gönlüne taht kurmuştur.

  • Foça balık restaurantı, 2003 yılından gelen tecrübesi ve işinde başarılı gurmelerle ortak hazırladığı kendine has mükemmel lezzetleri ile deniz ürünleri denildiğinde akla ilk gelen restaurantıdır.
  • Maltepe küçükyalı’da sahilyolu üzerinde bulunan foça balık adalar manzaralı ve temiz deniz havası ile istanbul’un vazgeçilmezleri arasındadır. Kaliteli bir balık restaurantı için olmazsa olmazlardan biri de deniz kenarında olmasıdır. Foça balık sahip olduğu mükemmler dekorasyonu ile müşterilerine sanki gemiz güvertesinde otuyormuş hissi sağlamaktadır.
  • Foça fish gourmet restaurantını diğerlerinde ayıran en önemli özelliklerden biri de yıllardır değişmeyen tazelik ve ürün kalitesidir. Yaklaşık 40 senedir sektör içerisinde bulunan kurucumuz Nevzat Ekiz, ürünlerin tazelikleri ve kalitesi konusunda titizlik ile çalışmaktadır.
  • Foça balık 2003 yılından beri İstanbul Maltepe küçükyalı’da hizmet vermektedir ve her gün yüzlerce kişiyi ağırlamaktadır. Başarısını kolaylıkla ulaşılabilir olduğu konumu, özenlikle hazırlanan lezzetleri ve müşterine sanki onlar evlerindeymiş gibi rahat hissettirmekten almaktadır. 
  • Foça Balık Restaurant yakalamış olduğu bu başarı ile sadece İstanbullular için değil şehir dışından gelen bir çok ziyaretçi için de en çok tercih edilen balık restaurantları arasında. Hatta Foça Balık lezzetlerini deneyimlemek için gittiğiniz bir akşam da bir çok ünlü isimle karşılaşmanız oldukça mümkün. Bu da uzun yıllardır yakalanan ve süre gelen başarıların bir sonucu. Foça Balık Restaurant iletişim numaraları için 0216 519 86 86 ve 0216 519 86 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Günün hangi saatinde olursa olsun, Foça balık lezzetlerini siz de tadabilirsiniz. Özellikle zengin içecek ve seçenekleri ile de bambaşka bir keyif de yine sizleri bekleyenler arasında.
  • Foça balık restaurantı sadece İstanbullular değil şehir dışından gelen bir çok ziyaretçi içinde vazgeçilmez bir mekan olmuştur ve foça fish gourmet sadece türk misafirlerine değil aynı zamanda yabancı misafirlerine de kaliteli hizmet sunmaktadır. Hazırladığı eşsiz lezzetleri yabancı dil bilen personellerimiz ile mükemmel bir iletişim içinde sunmaktadır.