İstanbul’un en gözde balık restaurantlarından olan Foça Balık Restaurant’ta cuma akşamları lezzet şöleni devam ediyor. Balık restaurantları arasında Türkiye’nin en geniş menüsüne sahip balık restaurantları arasında olan Foça Balık lezzetleri, yıllardır gelen tecrübe ve deneyimle balıkseverleri bekliyor.

foça balık

Foça Balık 

foça balık

Foça Balık Restaurat, uzun yıllardır gelen tecrübesini, işinde uzman gurmelerle harmanlayarak, Türkiye ve dünya mutfağı içerisinde deniz ürünleri en geniş olan restaurantlardan birisi haline geldi. Maltepe Küçükyalı’da deniz kenarında bulunan Foça Balık temiz deniz havasının yanı sıra adalar manzaralı konumuyla da İstanbul’un vazgeçilmezleri arasında. Pek tabii ki kaliteli bir balık restaurantı için olmazsa olmazlardan biri de deniz kenarında olmasıdır. Üstelik söz konusu şehir İstanbul olunca bu tamamen olmazsa olmaz bir kural haline geliyor.

foça balık restaurant

İstanbul balık restaurantları arasında Foça Balık Restaurant için ayrıcalıklı konulardan biri de yıllardır değişmeyen tazelik ve ürün kalitesi. Tabii ki her gün yüzlerce kişiyi ağırlayan bir restaurant için uzun yıllardır gelen bu başarı aslında hiç de kolay bir şey değil. Bunun arkasında da Foça Balık çalışanlarının yıllardır değişmeyen kişilerden olması. Bu sadece mutfak ekibi için değil, müşteri ile birebir olarak iletişimde olan diğer çalışanlar için de geçerli. Yani hizmet, lezzet, kalite ve başarı devamlılığı olunca, müşteri memnuniyeti de bir o kadar üst seviyelere çıkıyor.

foça balık restaurant

Foça Balık Restaurant

foça balık restaurant

Foça Balık Restaurant yakalamış olduğu bu başarı ile sadece İstanbullular için değil şehir dışından gelen bir çok ziyaretçi için de en çok tercih edilen balık restaurantları arasında. Hatta Foça Balık lezzetlerini deneyimlemek için gittiğiniz bir akşam da bir çok ünlü isimle karşılaşmanız oldukça mümkün. Bu da uzun yıllardır yakalanan ve süre gelen başarıların bir sonucu. Foça Balık Restaurant iletişim numaraları için 0216 519 86 86 ve 0216 519 86 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Günün hangi saatinde olursa olsun, Foça balık lezzetlerini siz de tadabilirsiniz. Özellikle zengin içecek ve seçenekleri ile de bambaşka bir keyif de yine sizleri bekleyenler arasında.

istanbul balık restaurantları

Peki, deniz ürünleri ve de balık ile aranız iyi değilse ne yapacaksınız? Özellikle yıllardır süre gelen tecrübeler Foça Balık Restaurant’ı bu konuda da farklı atılımlar yapmaya ve gelenekler yaratmaya itmiş. Balık ve deniz ürünleri yiyeceklerini çok fazla tercih etmeyenler için muhteşem salatalardan tatlılara kadar, daha önce hiç bir yerde tatmadığınız lezzetleri tadabilirsiniz. Ayrıca servis kalitesi olarak da sadece damak tadınıza değil, göz zevkinize de hitap eden bir sunumla karşılaşacağınızı söyleyebiliriz.

istanbul balık restaurantları